top of page
baseinas-1.jpg

Su baseinu simboliškai atsisveikinta iki rudens
Tik sveikas ir žvalus kolektyvo narys gali dirbti kūrybingai ir produktyviai, todėl sveiko gyvenimo būdo puoselėjimas — vienas iš „Žemaitijos pieno“ svarbiausių prioritetų.
 


Įmonėje daugelį metų gyvuoja tradicija — nuo spalio 1-osios, kai gamtoje maudytis šaltoka, kiekvienam „Žemaitijos pieno“ bendrovės darbuotojui sudaroma galimybė vieną arba du kartus per savaitę valandą nemokamai su savo šeimos nariu lankytis Telšių „Ateities“ progimnazijos baseine. Žmonės tuo labai patenkinti, nes plaukimas stiprina viso organizmo raumenis, suteikia naujų jėgų ir pakelia nuotaiką.
Atšilus orams, simboliškai atsisveikinama su baseinu iki rudens nuotaikingoje šventėje. Šiais metais tokia šventė įvyko Telšių „Ateities“ progimnazijos baseine balandžio 25 dieną.
Dalyviai rungėsi individualiose, šeimų ir komandinėse rungtyse. Moterys plaukė laisvu stiliumi 25 metrus. Pirmąją vietą laimėjo Evelina Petrošiūtė.
Vyrai laisvu stiliumi išbandė dvigubai ilgesnę plaukimo trasą negu moterys. Čia lyderiavo jaunesnysis eksporto vadybininkas Eimantas Eirošius.
Neliko nuošalėje darbuotojų berniukai ir mergaitės. Jie laisvu plaukimo stiliumi turėjo įveikti po 25 metrus. Greičiausi buvo Paulina Sutkutė ir Nedas Kniežauskas.
Netrūko azarto šeimų estafečių varžytuvėse. Pirmąją vietą laimėjo Eimantas Eirošius ir Matas Songaila, antrąją — Kristina Sutkienė ir Lukas Sutkus, trečiąją — Alfredas Kniežauskas ir Nedas Kniežauskas, ketvirtąją — Vaidotas Paulauskas ir Goda Paulauskaitė, penktąją — Indrė Jurkuvienė ir Kamilė Mendelytė.
Surengta ir iššūkio rungtis, kurią laimėjo apsaugos darbuotojas Vaidotas Paulauskas. Tradiciškai buvo žaidžiamas tinklinis ir vandensvydis.
Plaukikams — dideliems ir mažiems — netrūko dovanų. Varžybų nugalėtojai ir prizininkai apdovanoti dovanų kuponais į Sūrio DŽIUGAS namus, taip pat firminiais prizais. Šventėje pasivaišinta gardžiais „Žemaitijos pieno“ produktais.
Šventės organizatoriai — personalo ugdymo vadybininkė Kristina Sutkienė ir profesinės sveikatos specialistė Rūta Kasparavičiūtė pasidžiaugė simboline baseino uždarymo švente. Žinoma, iki rudens, kai vėl visi rinksis į Telšių „Ateities“ progimnazijos baseiną.
Svarbiausia, kad šventės dalyvius lydėjo gera nuotaika, kurią galima pajusti tik bendrystėje. 

baseinas-1.jpg
bottom of page