top of page

www.lpua.lt > Straipsniai >Vien dar­bu gy­ve­ni­mas neuž­go­žia­mas

„Metų skubesy — gyvenimo         ir darbo harmonija“
 

sveikinimas.jpg

Tikras vadovas, kaip ir tikra asmenybė, yra reta laimė, kiekvienas toks žmogus yra radinys ir likimo dovana. (Hermanas Hesė)
Tokio pavadinimo asmeninė knyga-fotografijų albumas nuo „Žemaitijos pieno“ bendruomenės įteikta ilgamečiui įmonės vadovui Algirdui Pažemeckui, lapkričio 12-ąją šventusiam savo 70-ąjį gimtadienį. Giliai simboliška, kad pusę to laiko — net 35-erius metus — A.Pažemeckas sėkmingai vadovauja kolektyvui.
 


Šventę pradėjo gamybos direktorė Monika Jasiulionienė: „Nėra tokių žodžių, kuriais būtų galima išreikšti susižavėjimą Jumis ir Jūsų išmintimi. Jūsų gyvenimas ir veikla giminiuojasi kaip liepsna ir šviesa. Jūs neieškote lengviausių atsakymų ir nepriimate pusinių sprendimų, nes vadovaujatės ryžtu ir atkaklumu, prieš kuriuos nublanksta visi sunkumai.
Vedamas kūrybinių minčių ir nuolatinės veiklos, į problemų sprendimą žvelgiate plačiai, skvarbiu protu ir tvirta ranka atverdamas daugybę durų, už kurių laukia sėkmė. Jūs nepripažįstate žodžio „rytoj“, nes šiandienos viena valanda verta dviejų valandų rytoj.
Jūsų valia ir optimizmas nepaliaujamai skatina kurti laiko, tradicijų ir išminties padiktuotas vertybes, pripažintas ir laukiamas ne tik Lietuvoje, bet ir pasaulyje“,— tokius sveikinimo žodžius nuo bendruomenės tarė gamybos direktorė.
Didžiausios rajono įmonės vadovą atvyko pasveikinti Telšių rajono meras Kęstutis Gusarovas, įteikdamas jam suvenyrą, simbolizuojantį tvirtybę ir laisvę — ąžuolą su paukščiu.
Jaudinančius sveikinimo žodžius Algirdui Pažemeckui tarė visų dukterinių įmonių atstovai — „Šilutės Rambyno“, „Nepriklausomos tyrimų laboratorijos“, „Čia Market“, „Žemaitijos pieno investicijos“, o baigiamasis sveikinimų akordas priklausė „Klaipėdos pienui“.
Prie visų gražių palinkėjimų prisijungė ir Stebėtojų tarybos nariai bei veteranai — ilgametė gamybos direktorė Irena Baltrušaitienė ir ilgametė personalo vadovė Regina Daukšienė.
Visi sveikintojai džiaugėsi, kad Jubiliatas puikiai jaučia turiningo gyvenimo pulsą ir į ateitį žvelgia su perspektyva. Jam kuo nuoširdžiausiai palinkėta, kad skubantys metai neštų gerą nuotaiką, būtų turtingi ieškojimais ir atradimais, praskaidrinti aplinkinių ir artimųjų pagarba bei meile.
Tardamas padėkos žodį, kiekvienam asmeniškai ir visiems kartu, Algirdas Pažemeckas pasidžiaugė kolektyvo sutelktumu bei jo branda savo kelyje sėkmingai įveikti bet kokius iššūkius.
Vėliau malonus kolektyvo pabendravimas persipynė su muzikine dovana Jubiliatui, kurią dovanojo smuikininkės Liubovė Surblienė, Vilija Opulskytė ir pianistė Ingrida Kelevišienė. 

bottom of page