top of page

 

Natūralus mineralinis vanduo

www.lpua.lt > Straipsniai >Pašalinio vandens atsiradimo piene priežastys ir prevencija

vanduo-1.jpg

„Tichė“ — vanduo, kurio naudą bei vertę atrado sergantys diabetu
Sveiko gyvenimo pasirinkimas vieniems yra iššūkis, didelis noras ir siekiamas tikslas. Kiti — rinktis negali ir privalo „prisijaukinti“ sveikus mitybos įpročius.


Štai sergantys cukriniu diabetu, kasdien stengiasi subalansuoti tai, ką valgo ir geria, rūpinasi fizine veikla bei privalo nepamiršti vaistų, jei jų reikia. Nors maistas atrodo svarbiausia to dalis, visgi tai, ką šie žmonės kasdien geria,— ne mažiau reikšminga.
Rugpjūčio 11 dieną „Dainavos“ stovyklos dalyviai, Lietuvos diabetikų asociacijos nariai, dalyvavo „Tichė“ suorganizuotame renginyje Druskininkuose, kur ir buvo kalbama apie mineralinio vandens naudą bei vertę žmonėms, sergantiems cukriniu diabetu.
Jau seniai žinoma, kad Amerikos diabeto asociacija, sergantiems diabetu, rekomenduoja gėrimus, kuriuose kalorijų nėra arba jų yra labai mažai. Žinoma, vanduo yra vienas sveikiausių ir paprasčiausių pasirinkimų. Pastaraisiais metais atlikta dar daugiau tyrimų, kuriuose nagrinėjama ne tik vandens, tačiau konkrečiai mineralinio vandens savybių nauda, sergantiems diabetu.
Renginio metu, į kurį susirinko didelis būrys stovyklos dalyvių, buvo pristatytas natūralus mineralinis vanduo „Tichė“ bei jo vertingumas žmogaus gerai savijautai ir energingumui. Diabetikų asociacijos nariai daugiau sužinojo, kad būtent dėl mineralinio vandens savybių užtikrinamas toksinų pašalinimas ir viso organizmo darbo normalizavimas. Aptarta, kodėl natūralus, iš žemės gelmių, esančių 689 metrų gylyje, išgautas vanduo yra vertingesnis nei paprastas vanduo.
Diskusijos metu aptarta, kuo mineralai, esantys natūraliame mineraliniame vandenyje „Tichė“: kalcis, magnis sulfatai, natris, chloras, kalis, fluoras, litis, bromas ir hidrokarbonatai, yra naudingi žmogui. Taip pat, kad šis mineralinis vanduo nepagamintas, nemineralizuotas, neskiestas, ypač retos sudėties, pačios gamtos idealiai subalansuotas iš natūralių mineralų, tinkantis ne tik atsigaivinti, bet ir aprūpinti žmogaus organizmą reikalingomis medžiagomis.
Daugiau sužinoję apie „Tichė“ privalumus, stovyklos dalyviai ne tik įsitikino puikiu šio mineralinio vandens skoniu, kuris, kaip daugelis pastebi, turi citrinų žievelės kartumo poskonį, tačiau ir sudalyvavo viktorinoje. Diabetikų asociacijos nariai labai aktyviai sutiko savo žinias patikrinti ir atsakyti į klausimus apie „Tichė“ mineralinį vandenį. Tie, kas buvo sumaniausi ir greičiausi, apdovanoti „Tichė“ produkcijos prizais.
Kaip tvirtino ne vienas „Dainavos“ stovyklos dalyvis — tokios edukacijos yra ne tik smagios, bet ir labai naudingos. Tiek sveikiems žmonėms, tiek turintiems sveikatos sutrikimų — labai svarbu domėtis, ką jie valgo ir geria. Etikečių skaitymas — vienas iš tų būdų. Kaip prisipažino ne vienas „Tichė“ paskaitos dalyvis, ne visi žino, kad „Tichė“ natūralus mineralinis vanduo nėra tiesiog vanduo, tad tokie edukaciniai mokymai, pristatant produktus, yra labai naudingi.
 

bottom of page