top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

Lietuvos pirkėjai išsirinko: labiausiai vertina „Žemaitijos pieno“ produkciją

       Lietuviai – pieno produktus dievinanti tauta. Didelę patirtį turinčios įmonės „Žemaitijos pienas“ net penki gaminiai pateko tarp populiariausių mūsų šalyje perkamų prekių.

Sakoma, kad parduotuvių lentynos tarsi veidrodis parodo, kas yra pirkėjų šaldytuvuose.

        Pasirodo, reta lietuvių šeima apsieina be tarkuoto kietojo sūrio „Džiugas“, 9 proc. riebumo „Žemaitijos“ varškės, sūrio dešrelių „Pik-Nik“, tepiojo riebalų mišinio „Saulutė“ ir vanilinio glaistyto varškės sūrelio „Magija“.

       Šių produktų populiarumą tarp pirkėjų atskleidė tradicinis Lietuvos prekybos įmonių asociacijos suorganizuotas konkursas „Populiariausia prekė 2016“.

       Nuo 2009-ųjų kasmet vykstančiame konkurse nominantai įvairiose kategorijose išskiriami pagal pirkėjų pasirinkimą – pardavimą daugumoje šalies prekybos tinklų bei kokybės kriterijus.

 

Pirkėjų neapgausi. Kai kalbama apie šeimos pirkinių krepšelį, jie renkasi pagal kokybės, puikaus skonio ir geros kainos kriterijus. Tai geriausiai atspindi populiariausios prekės mūsų šalyje konkursas. Jame ypatingo pirkėjų įvertinimo sulaukė Lietuvos bendrovės „Žemaitijos pienas“ produkcija. Konkurse ji susižėrė net penkis apdovanojimus.

       Tad drąsiai galima teigti, kad konkurso rezultatas yra pats didžiausias pirkėjų komplimentas Lietuvos gamintojams.

       Jau šeštus metus iš eilės pagrindinį apdovanojimą konkurse gavo ir populiariausia metų preke buvo pripažintas bendrovėje „Žemaitijos pienas“ gaminamas sūris „Džiugas“. 

       Jam jau seniai neprilygsta kiti kietieji sūriai, kurių galima rasti Lietuvos didžiųjų prekybos centrų lentynose.

      O jau antrus metus iš eilės šis sūris įvertinimą gauna ir tarkuotas, 100 gramų pakuotėje. Prieš tai ketverius metus pirkėjų kraitelėse karaliavo kietasis sūris „Džiugas Mild“, brandintas 12 mėnesių ir skaldytas gabalėliais.

Sūrio gamintojai pastebėjo, kad kietojo sūrio paklausa Lietuvoje kasmet auga, o pirkėjai tampa vis ištikimesni savo krašto produkcijai.

       Be to, sūris „Džiugas“, galima sakyti, tapo vienu iš Lietuvos simbolių. 

Lietuviai dažnai šį sūrį kaip gardžią dovaną veža į užsienio šalis draugams, verslo partneriams ar ten išvykusiems artimiesiems.

       Pirkėjų nuomonė gamintojams tampa didžiausiu paskatinimu išlaikyti produktų kokybę ir kurti naujoves. 

Kažkada netikėta naujiena tapęs „Žemaitijos pieno“ gaminys – plėšomosios sūrio dešrelės „Pik-Nik“ – populiariausios prekės apdovanojimą Lietuvoje gauna trečius metus iš eilės.

       Be šio sūrio produkto dešrelių turbūt jau neįsivaizduojamas nė vienas vakarėlis, iškyla ar turistinis žygis. Ir nieko nuostabaus – „Pik-Nik“ yra sveikas, natūralus užkandis, kuriame gausu mineralinių medžiagų, baltymų ir vitaminų.

       100 gramų plėšomųjų sūrio dešrelių „Pik-Nik“ yra 82,5 procento rekomenduojamos kalcio ir 50 procentų rekomenduojamos fosforo paros normos, taip pat šis produktas yra baltymų bei vitamino A šaltinis. 

Šios sūrio dešrelės dėl savo žaismingos plėšymo struktūros ypač patinka ir tinka vaikams, nes yra gaminamos be konservantų, dažomųjų medžiagų ir skonio stipriklių.

       Jau net 8 metus iš eilės pirkėjų įvertinamas ir glaistytas sūrelis „Magija Vanilla“. Turbūt ne be reikalo, nes gaminant prekės ženklo „Magija“ pieno produktus naudojami tik aukščiausios kokybės produktai.

Glaistytų varškės sūrelių „Magija“ sudėtyje varškė sudaro net 84,5 procento. 

       Varškė sūreliams gaminama pažangiausiu ir patentuotu Europoje purios varškės technologijos būdu.

      Kitas „Žemaitijos pieno“ gaminys – „Žemaitijos“ pusriebė 9 proc. varškė Lietuvos gyventojų pripažinta mėgstamiausia jau ketverius metus iš eilės. Žmonėms patinka varškės šviežumas, puikus kainos ir kokybės santykis bei patogi pakuotė.

       Tokie produkto privalumai atsirado dėl didelės patirties. Varškė įmonėje „Žemaitijos pienas“ gaminama nuo pat jos įkūrimo 1924 metais, o tradicinė varškės gaminimo meistrystė išlaikyta iki šių dienų. „Žemaitijos“ pusriebė 9 proc. riebumo varškė gaminama tik iš aukščiausios kokybės žaliavų. 

Ji yra minkštos ir kartu grūdėtos konsistencijos.

       Varškė yra gardus pieno produktas, kuris gali būti valgomas vienas, taip pat puikiai tinka šaltųjų, karštųjų patiekalų ar desertų gamybai. 

       Tad gamintojas pirkėjams siūlo išskirtinę 1 kilogramo „Žemaitijos“ pusriebės varškės pakuotę. Tai – praktiškas pasirinkimas.

       Šiemet mūsų šalies gyventojai pirmą kartą įvertino dar vieną „Žemaitijos pieno“ produktą – riebalų mišinį „Saulutė“, gaminamą pagal vienintelę patentuotą technologiją jau daugiau nei du dešimtmečius.

Tai – pieno produktas, kuriame dalis pieno riebalų pakeista augaliniais riebalais – itin aukštos kokybės rapsų aliejumi. Jame yra organizmui naudingų vitaminų A, E. Vartotojams patinka, kad šis riebalų mišinys lengvai tepamas, yra puikaus skonio.

        Bendrovės „Žemaitijos pienas“ darbuotojai džiaugiasi, kad jų produkcija yra vertinama, dėkoja pirkėjams už ištikimybę ir ketina toliau juos džiuginti kokybiškais gaminiais.

.

aut. A.Dačkevičius

bottom of page