top of page

Lietuvos pirkėjai išsirinko: labiausiai vertina „Žemaitijos pieno“ produkciją

Baseine plaukti išmoko septintoji antrokų laida

Gegužės 19-ąją tradicinėmis greičiausių Telšių rajono antrokų finalinėmis plaukimo varžybomis pasibaigė jau septintasis socialinės akcijos „Telšiuose antrą klasę baigi — plaukti moki“ sezonas.

     Sveikinimai

   Telšių „Ateities“ progimnazijos baseine nuo pat ryto šurmuliavo gausus jaunųjų plaukikų, jų šeimų narių bei pedagogų būrys. Susirinkusiuosius sveikino socialinės akcijos partnerio ir generalinio rėmėjo — „Žemaitijos pieno“ atstovės: Rinkodaros vadovė Jolita Gedgaudienė, Pardavimų vadovė Jurgita Petrauskienė bei šio projekto koordinatorė Simona Paknytė. Jų dėka nė vienas jaunasis plaukikas neliko be dėmesio ir dovanų.

    Linkėdama sėkmingų startų, J.Gedgaudienė pastebėjo, kad vaikai jėgos ir žvalumo gali pasisemti valgydami PIK-NIK plėšomas sūrio dešreles. Įdomu tai, jog viena PIK-NIK sūrio dešrelė prilygsta išgertai stiklinei pieno. Be to, smagesnio ir azartiškesnio užsiėmimo, kaip PIK-NIK plėšymas, rungiantis, kas greičiau į kuo daugiau dalelių suplėšys sūrio dešrelę, sunku būtų ir besurasti.

    Nuolatinis mažųjų plaukikų draugas, PIK-NIK plėšomų sūrio dešrelių personažas simpatiškoji Žirafa nuotaikingai bendravo su susirinkusiaisiais, drąsino vaikus, skatino puikioms emocijoms jų tėvelius.

    Telšių rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir sporto skyriaus vyriausiasis specialistas Gediminas Gudas, dar prieš prasidedant varžyboms, sveikino jaunuosius plaukikus ir linkėjo gerų įspūdžių tiek plaukiantiems, tiek juos palaikantiems artimiesiems. Gausiai susirinkę į šventę vaikų tėveliai neslėpė jaudulio ir nuoširdžiai bei azartiškai palaikė jaunuosius plaukikus.

     Akcijos reikšmė

   „Labai daug nuoširdžių padėkos žodžių norėtųsi skirti mūsų įgyvendinamo projekto partneriui ir generaliniam rėmėjui — „Žemaitijos pienui“ ir įmonės vadovams. Tai, ką vaikai išmoksta, dalyvaudami šiame projekte, lieka visam gyvenimui — tokius dalykus sunku pervertinti. Labai džiugu, kad ir verslo, ir Telšių rajono savivaldybės atstovai skiria tokį didelį dėmesį viso rajono vaikų saugumui ir sveikatingumui. Šiemet kaip tik baigėsi trišalė akcijos partnerių bendradarbiavimo sutartis. Nuoširdžiai tikimės ir viliamės, kad ši graži idėja — socialinė akcija „Telšiuose antrą klasę baigi — plaukti moki“ ir toliau tęsis, o kitąmet dar viena viso rajono antrokų karta įgis gerų plaukimo ir saugaus elgesio vandenyje įgūdžių“, — sakė Telšių „Ateities“ progimnazijos direktorė Rita Motiejūnienė.

   Mokyklos vadovė suskaičiavo, kad per septynerius sėkmingo projekto metus plaukti išmoko 2494 rajono ir miesto antrokai. Vien šiemet baseino takeliuose saugaus elgesio vandenyje ir pirmuosius plaukimo įgūdžius įtvirtino 404 antrokėliai.

    Patys greičiausi

   66 (42 mergaitės ir 24 berniukai)iš jų — patys geriausi ir greičiausi plaukikai, įveikę savo bendraamžius prieš tai vykusiose varžybose, susirinko į finalinį plaukimo varžybų etapą. Galop pavyko išsiaiškinti šių metų geriausius plaukikus.

   Tarp mergaičių trečią vietą užėmė Telšių „Ateities“ progimnazijos antrokė Karina Nosovaitė, antrą vietą — Kamilė Žičkutė iš Luokės Vytauto Kleivos gimnazijos. Nugalėtojos vardą pelnė Telšių „Kranto“ progimnazijos antrokė Ūla Daraškevičiūtė.

   Tarp berniukų nugalėjo taip pat „Kranto“ progimnazijos antrokas Arnas Saparis, antrą ir trečią vietas pasidalijo Telšių „Saulėtekio“ pradinės mokyklos auklėtiniai Simonas Jonikas ir Deivydas Šulcas.

  Jie apdovanoti „Žemaitijos pieno“ medaliais, padėkos raštais ir dovanomis. Nepamiršta padėkoti mokyklos vadovams ir plaukimo treneriams Ingai Zeniauskienei, Lilijai Adomaitienei ir Vytautui Mickui. Atminimo dovanėlės taip pat įteiktos stropiosioms baseino darbuotojoms Zuzanai Mockienei, Žanai Radžvilienei, Irenai Dranseikienei.

Lina Dijokienė.

 

bottom of page