top of page
kinija1-1.jpg


Šių metų birželio 8–12 dienomis Kinijoje įvyko didžiausia užsienio tiekėjų paroda „China International Consumer Goods Fair CICGF Nungbo“, kurioje dalyvavo ir savo gaminamą produkciją pristatė „Žemaitijos pieno“ atstovai.


Kadangi būtent Kinija pasaulyje yra didžiausia elektroninės komercijos rinka, kuri kiekvienais metais vis sparčiau auga, tad labai svarbu, kad čia Lietuvos gamintojai galės pardavinėti savo produkciją vienoje didžiausių tarptautinės elektroninės prekybos platformų „Koala.com“. „Versli Lietuva“ ir „Koala.com“ atstovai pasirašė ketinimų protokolą šioje platformoje įkurti lietuviškų prekių paviljoną.
Kaip teigė Lietuvos Respublikos ekonomikos ir inovacijų ministras Virginijus Sinkevičius, pastaruosius metus kartu su agentūra „Versli Lietuva“ buvo ieškoma galimybių atidaryti Lietuvos paviljoną vienoje iš didžiausių Kinijos elektroninės prekybos platformų, taip pat ieškota partnerio šiam projektui, ir pagaliau šis sumanymas pajudėjo į finišo tiesiąją.
Šioje parodoje „Žemaitijos pieno“ atstovai pristatė savo gaminamą produkciją, pavaišino svečius ir supažindino su jiems neįprastais skonių deriniais ar pačiais produktais. Tai buvo puiki proga ne tik pristatyti savo šalį, miestą, bet ir garsinti gerą įmonės vardą.
Kinija — viena iš 10 prioritetinių Lietuvos eksporto rinkų, todėl prekyba šioje valstybėje ypač svarbi Lietuvos verslui, prie kurio sėkmingo plėtojimo prisideda ir „Žemaitijos pieno“ bendrovė. 

bottom of page