top of page

Lietuvos pieno ūkių asociacija

Aukso medaliai — už proveržį eksporto rinkose ir Lietuvos vardo reprezentavimą pasaulyje
 

Parodoje „Agrobalt 2018“ ekonominio bendradarbiavimo forume „Kinija + 16“ Lietuvos žemės ūkio ministras Giedrius Surplys (kairėje) įteikė lietuvišką sūrį DŽIUGAS Kinijos Liaudies Respublikos žemės ūkio ir kaimo reikalų ministrui Han Changfu (dešinėje) . 2018 m. gegužės 25 d. Vilnius.

    Vilniaus parodų ir kongresų centras „Litexpo“ gegužės 24-26 dienomis žemės ūkio ir maisto pramonės atstovus sukvietė į vieną didžiausių parodų Baltijos šalyse „Agrobalt 2018“. Kas dvejus metus vykstanti paroda šiemet suorganizuota jau 22-ąjį kartą. Joje tradiciškai dalyvavo „Žemaitijos pienas“ ir džiaugėsi laimėtais dviem aukso medaliais.

      Ekspozicijose lankytojams pristatytos karščiausios, dar neragautos ir nematytos naujienos, tarp kurių — pieno produktai, saldumynai, jūros gėrybės, mėsos gaminiai, gėrimai ir daugybė kitų maisto ir gėrimų produktų, kuriuos buvo galima ragauti, degustuoti ir įsigyti visas tris parodos „Agrobalt 2018“ dienas.
Be karštų naujienų, parodoje „Agrobalt 2018“ dalyvaujančios įmonės lankytojams pristatė ir populiariausius bei seniai vartotojų pamėgtus produktus.
„Žemaitijos pienas“ eksponavo gausų savo produktų krepšelį, kuriame — sūrių karalius kietasis sūris DŽIUGAS, plėšomos sūrio dešreles PIK-NIK, rūkytas sūrio užkandis RAMBYNO bei glaistyti varškės sūreliai MAGIJA. Keletas „Žemaitijos pieno“ gaminamų produktų buvo pristatyti 8 nominacijoms „Agrobalt 2018“ eksponatų konkurse.
„Žemaitijos pieno“ atstovai atsiėmė net du „Agrobalt 2018“ aukso medalius, kurie šį kartą atiteko legendiniam sūriui DŽIUGAS — už proveržį į eksporto rinkas bei ŽEMAITIŠKAM KASTINIUI — už Lietuvos vardo reprezentavimą pasaulyje. Įmonė džiaugiasi sėkmingai puoselėdama šimtametes tradicijas ir suteikdama galimybę savo produktus pamėgti vartotojams iš viso pasaulio.
Šie metai ypatingi, nes į parodą atvyko didelė Kinijos verslo ir valdžios atstovų delegacija. Šis kinų vizitas tapo išskirtine galimybe Lietuvos verslininkams susitikti su eksportuotojų, prekybininkų ir distributorių atstovais. Tikimasi, kad tai paskatins ir „Žemaitijos pieno“ produktų eksportą į Kiniją.
 

aut. A.Dačkervičius

bottom of page