top of page

Lietuvos pieno ūkių asociacija

www.lpua.lt >Naujienos > FOODEX JAPAN 2018

FOODEX JAPAN 2018

50067331_513880389121718_452202275214773
2018-03-26
    Baigiantis metams, jau tapo gražia „Žemaitijos pieno“ įmonės tradicija geriausius darbuotojus pakviesti į šventę „Žemaitijos pieno Garbė“ ir juos deramai pagerbti.
Šiųmetė šventė „Žemaitijos pieno Garbė 2018“ prasidėjo slėpiningai užtemdytoje Žemaitijos dramos teatro salėje.

       

Tylą perskrodė Vilniaus Bigbendo muzikantai, o vėliau užkulisiuose pasigirdo ir šventės vedėjo charizmatiškojo Mariaus Jampolskio balsas. Šviesai nutvieskus sceną, šmaikštus aktorius neieškojo žodžio kišenėje: sveikino tikrus žemaičius iš „Žemaitijos pieno“ ir džiaugėsi savo žemaitiška kilme.
Vedėjas į sceną pakvietė „Žemaitijos pieno“ generalinį direktorių Robertą Pažemecką ir l.e.p. personalo ir teisės direktorę Rūtą Katkauskaitę–Čičirkienę. Generalinis direktorius pasidžiaugė kolektyvo laimėjimais, siekiant bendrų tikslų, ir palinkėjo toliau sėkmingai darbuotis.
L.e.p. personalo ir teisės direktorė, sveikindama įmonės sėkmės kūrėjus, labiausiai džiaugėsi tais kolektyvo nariais, kurių asmeninis indėlis įmonės pasiekimams akivaizdžiausias ir svariausias.
„Noriu priminti, ko gero, svarbiausią dalyką gyvenime — vertybes. O kai asmeninės vertybės sutampa su įmonės vertybėmis — jos mus visus veda pirmyn.
Linkiu kiekvienam neprarasti turimų vertybių, jas puoselėti, tausoti savo sveikatą, mylėti, būti mylimiems, jaustis įvertintiems. Didžiuokimės tuo, ką kartu pasiekėme šiais metais. Drąsiai priimkime naujus iššūkius, kurie augina, brandina ir veda tik į priekį. Nes kiekvieno iš mūsų kasdienės pergalės yra ir visų bendra sėkmė. Linkiu, kad 2019-ieji taptų naujų idėjų, laimėjimų — TIKRO PROVERŽIO metais!“,— linkėjo l.e.p. personalo ir teisės direktorė.
Į sceną grupelėmis kilo geriausi įmonės departamentų, gamybos padalinių ir skyrių darbuotojai. Jiems ranką spaudė ir apdovanojimus teikė generalinis direktorius R.Pažemeckas ir l.e.p. personalo ir teisės direktorė R.Katkauskaitė–Čičirkienė.
Paskelbtos nominacijos, kurios suteiktos kūrybingai įvardintiems 2018–ųjų metų nominantams.
„Metų Pavaduotojo“ nominacija suteikta Transporto skyriaus šaltkalviui Dainiui Vasiliauskui, „Metų Operatyvumo“ — Grupės įmonių centralizuotų pirkimų skyriaus sandėlininkui Rokui Ruškiui, „Metų Aktyvisto“ — Personalo skyriaus Personalo ugdymo vadybininkei Kristinai Sutkienei, „Metų Patikimumo“ — Sūrių-sviesto gamybos padalinio gamybos darbininkei Rimantei Jasmontienei, „Metų Mentoriaus“ — Inovatyvių technologijų ir projektų skyriaus produktų vystymo technologei Astai Urnienei, „Metų Karjeros“ — Šviežių pieno produktų gamybos padalinio vyr. meistrei Sigitai Nikaitei, „Metų Mokytojo“ — Šviežių pieno produktų gamybos padalinio gamybos darbininkui Algirdui Žvinkliui, „Metų Naujoko“ — Panevėžio filialo logistikos vadybininkui Tadui Andrašiūnui.
Viską vainikavo 2018 m. produktų apdovanojimų pristatymas. M.Jampolskis glaustai priminė legendą, kaip Telšių miesto įkūrėjo milžino Džiugo sūrio slėpiningas receptas atkeliavo į darbščių „Žemaitijos pieno“ sūrininkų rankas ir dabar sūris DŽIUGAS ir kiti „Žemaitijos piene“ gaminami produktai pergalingai kopia per pasaulį ir Europą.
Šventės vedėjas M.Jampolskis ir toliau scenoje dykai laiko neleido — savo dainomis ėmė ir „įkaitino“ salę. Gero „įkarščio“ toliau nepaleido scenoje pasirodę „Du Donatai“. Salė plojo, stojosi ir kėlėsi. Nuotaikingas šurmulys gyvavo iki paskutinio dainos posmo.
Nuo pat renginio pradžios jautėsi dėmesingumas ir svetingumas kiekvienam, žengiančiam į teatro salę, o pertraukoje fojė netrūko vaišių ir gaiviųjų gėrimų. Žmonės nuoširdžiai bendravo, juos graibstyte graibstė fotografai ir bičiuliškuose būreliuose įamžino prie specialios „Žemaitijos pieno“ foto sienelės. Bus ko pasižiūrėti ir šypsotis, prisimenant nuotaikingos šventės aidą!

 

bottom of page