top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

Išskirtinės ekskursijos „Žemaitijos pieno“
partneriams — ūkininkams

www.lpua.lt > Straipsniai >Išskirtinės ekskursijos „Žemaitijos pieno“ partneriams — ūkininkams

2018-01-05
       Šiais metais „Žemaitijos pieno“ bendrovė ūkininkams-pieno tiekėjams suorganizavo išskirtines ekskursijas-degustacijas į įmonės sūrių sviesto gamybos padalinį, kur gaminamas legendinis sūris DŽIUGAS.

        2017 metais suorganizuota net 11 ekskursijų–degustacijų. Tarp jų viena skirta Lietuvos pieno ūkių asociacijos valdybos nariams. Ekskursijose dalyvauti buvo kviečiami ūkininkai iš skirtingų pieną įmonei tiekiančių rajonų/regionų. Paprastai ekskursijoje-degustacijoje dalyvaudavo iki 20 žmonių.
Po nuoširdaus pabendravimo prie puodelio kavos, ūkininkai, lydimi atsakingų gamybos darbuotojų, apsilankydavo įmonės Sūrių sviesto gamybos padalinyje, kur susipažindavo su legendinio sūrio DŽIUGAS užgimimu ir jo kelione į brandinimo saugyklas. Daugelis buvo sužavėti ten skambančia Mikalojaus Konstantino Čiurlionio simfonine muzika. Ekskursantai žingeidžiai domėjosi sūrio gamybos ypatumais ir mielai gaudavo kompetentingų atsakymų į pateikiamus klausimus.
Po išskirtinių ekskursijų svečiai būdavo kviečiami į Sūrio DŽIUGAS namus, kur, vykstant legendinio sūrio degustacijai, įsipindavo ir malonus bendravimas su įmonės Žaliavos pirkimo atstovais.
Visuomet jautėsi gera nuotaika, lydima pokalbių apie gardų sūrį, puikiai praleistą laiką ir dėkingumas įmonei už dovanotas turiningas ir malonias valandas.
Tokias ekskursijas-degustacijas planuojama rengti ir ateityje. Jose bus sudaroma galimybė dalyvauti visiems norintiems pieno tiekėjams, bendradarbiaujantiems su „Žemaitijos pienu“.

 

aut. A.Dačkevičius.

bottom of page