top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

 

Net keturi gaminiai įvertinti aukso medaliais

www.lpua.lt > Naujienos > Net keturi gaminiai įvertinti aukso medaliais

Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva diplomą įteikė "Žemaitijos pieno" inžinierei-ekologei Silvai Sendriuvienei

Kasmečiame konkurse „Lietuvos metų gaminys“ šalies įmonių produkcijai ir paslaugoms šiemet skirti 93 aukso ir 5 sidabro medaliai.
Džiugu, kad šiame konkurse aukso medaliais įvertinti net keturi „Žemaitijos pieno“ gaminiai. Tai glaistytas varškės sūrelis „Magija“ su kondensuoto pieno įdaru, šviežias sūris „Magija“ su vanile, „Žemaitijos“ pusriebė varškė ir ekologiškas jogurtas „Dobilas“ su imbieru ir citrina.

Lietuvos Respublikos Ministras Pirmininkas Algirdas Butkevičius ir Lietuvos pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis „Lietuvos metų gaminys 2014“ apdovanojimus įteikė „Žemaitijos pieno“ įmonės

atstovams — produktų kategorijos/brendo pardavimų ir rinkodaros vadovei Jolitai Gedgaudienei ir pardavimų ir rinkodaros vadovui Vytautui Oleškevičiui.
Konkurso „Lietuvos metų gaminys“ pagrindinis tikslas — didinti aukštos kokybės lietuviškos produkcijos konkurencingumą, pristatyti ir įtvirtinti šalies pramonės produkciją, prekes ir paslaugas vietiniam ar tarptautiniam vartotojui, skatinant rinktis kokybišką lietuvišką produktą, taip vystant Lietuvos verslo plėtrą.
Svaraus apdovanojimo proga plačiau pristatome aukso medaliais įvertintus įmonės gaminius.

Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva diplomą įteikė "Žemaitijos pieno" inžinierei-ekologei Silvai Sendriuvienei

Glaistytas varškės sūrelis „Magija“ su kondensuoto pieno įdaru
Glaistyti varškės sūreliai — tai saldus varškės produktas, skirtas ir dideliems, ir mažiems smaližiams. Varškė sūreliams gaminama taikant pažangiausią patentuotą Europoje „Purios varškės technologija“ būdą. Varškės masė sūreliuose sudaro net 84,5 procentus. Jų gamyboje nenaudojami jokie maisto priedai: tirštikliai, stabilizatoriai, konservantai. Tai išskirtinis sūrelis iš „Magija“ sūrelių kolekcijos, nes pagardintas įdaru. Puri varškė, kurioje slepiasi sluoksnis saldaus kondensuoto pieno — ypatingai skanus ir švelnus desertas.

 

Šviežias sūris „Magija“ su vanile
Tai unikalus produktas iš pieno, grietinėlės ir pieno baltymų. Šviežio sūrio išskirtinė technologija sukurta šviežių pieno produktų laboratorijoje Prancūzijoje. Skonį suteikia natūrali vanilė ir specialiu būdu pagamintas bei susmulkintas tikras šokoladas, turintis garsų itališką vardą — „Stracciatella“. Vanilė gaunama iš vanilės medžio — tropinės vijoklinės orchidėjos. Per dieną pražysta tik vienas orchidėjos žiedas. Prinokusios ankštys renkamos rankomis, fermentuojamos.

„Žemaitijos“ pusriebė varškė
Ši 9 proc. riebumo varškė gaminama tik iš natūralių, aukščiausios kokybės žaliavų. Ji pasižymi minkšta konsistencija, grūdėtumu bei naminės varškės skoniu. Varškė įmonėje gaminama nuo pat jos įkūrimo, t.y. 1924 metų. Iki šių dienų išlaikytos varškės gaminimo tradicijos. Jos konsistencija išsiskiria nuo kitų rinkoje esančių, nes produkte išlieka purūs ir kartu susikibę balti lyg perlai varškės grūdeliai.

Ekologiškas jogurtas „Dobilas“ su imbieru ir citrina
Prieš keletą mėnesių atsiradęs gaminys pelnė itin aukštą pripažinimą. Jogurtas pagamintas iš 100 proc. ekologiškos žaliavos — ekologinių ūkių, kur draudžiama naudoti genetiškai modifikuotus organizmus, chemikalus, fungicidus, sintetinius priedus, antibiotikus, hormonus. Šis gaminys — ne tik geros savijautos šaltinis, bet ir tikrų tikriausia skonių bei energijos bomba.

bottom of page