top of page

 

Kviečiame naudotis gerąja patirtimi

www.lpua.lt > Straipsniai >Pašalinio vandens atsiradimo piene priežastys ir prevencija

LPUA_logotipas (2).jpg
Lietuvos pieno ūkių asociacijos iniciatyva įkurtas mūsų šalyje unikalus Elitinio pieno gamintojų klubas vienu iš svarbiausiu savo prioritetu laiko gerosios praktikos dalinimusi ne tik tarpusavyje, bet ir jos sklaida tarp visų pieno ūkių šeimininkų.Klubo narių pagrindinis tikslas — savo sektinu pavyzdžiu skatinti visus pieno gamintojus gaminti ir parduoti aukščiausios kokybės pieną. Savo susirinkimuose jie aptaria sėkmingo pieno ūkio valdymo aktualijas, ne tik mūsų šalies, bet ir europines bei pasaulines pienininkystės tendencijas bei problemas.
Klubo nariai pasiryžę noriai teikti savo dalykinę pagalbą visiems pieno ūkių šeimininkams juos dominančiais klausimais. Jie praktiškai gali patarti, kaip sėkmingiau ūkininkauti pieno ūkyje ir kaip įveikti kliūtis, trukdančias gaminti ir parduoti aukštos kokybės pieną.
Jūsų sėkmingas ūkininkavimas — pačių rankose, nes Jums pasirengę suteikti dalykinę paramą ir pasidalinti savo sėkme Elitinio pieno gamintojų klubo nariai. Jums rūpimais klausimais kreipkitės į Lietuvos pieno ūkių asociaciją: tel. 8~686 08249, el. paštas: lpua.info@gmail.com


 

bottom of page