top of page

„Žemaitijos pienas“ vykdo elektroninę prekybą
 

jpg2pdf-1.jpg
Bene šimtą metų gyvuojantis pieno produktų gamintojas AB „Žemaitijos pienas“ karantino laikotarpiu praplėtė pardavimų galimybes. Įmonė pirkėjams pristatė elektroninę parduotuvę www.zpienas.lt/e-shop su galimybe prekes tiek atsiimti įvairių miestų filialuose, tiek jas gauti tiesiai į namus.


Apie tai, kad šiuolaikinis pirkėjas, kuris mėgsta taupyti savo laiką, galbūt, norėtų „Žemaitijos pieno“ produkciją užsisakyti internetu, įmonė svarstė jau seniau. Na, o esant dabartinei situacijai, pieno perdirbimo bendrovė priėmė sprendimą žmones skatinti pirkti internetu ir kuo mažiau vaikščioti po parduotuves, tad pradėjo internetinę prekybą.
Daugelio lietuvių
pamėgtų prekinių ženklų
vienoje vietoje
Tikriausiai reto lietuvio šaldytuvas įsivaizduojamas be pieno produktų. „Žemaitijos pieno“ internetinėje parduotuvėje galima rasti tiek naujų, tiek pirkėjų jau pamėgtų produktų. Per daugelį metų sukaupta darbo patirtis ir unikalios receptūros šiandien leidžia vartotojams pateikti platų produktų, pasižyminčių puikiu skoniu ir aukšta kokybe, asortimentą. Čia rasite ant šventinio lietuvių stalo itin mėgstamą kietąjį sūrį „Džiugas“, kuris dėl savo skonio, kvapo, tekstūros ir išvaizdos yra pelnęs ne vieną pasaulinį apdovanojimą. Taip pat — ne kartą populiariausios prekės titulą pelniusius „Magijos“ šokoladu glaistytus varškės sūrelius, kuriuos pamėgo tiek vaikai, tiek smaguriauti mėgstantys suaugusieji. Viena moderniausių ir didžiausių pieno perdirbimo bendrovių Lietuvoje internetinėje parduotuvėje pristato ir daug kitų prekių ženklų gaminių: „Žemaitijos ilgaamžės tradicijos“, „Šeimininkės“, „Saulutė“, „Rambyno“, PIK-NIK, „Germanto“, „Dobilas“. Tai sūriai (kietasis, puskietis, lydytas, lydytas tepamasis, tarkuotas, sūrio užkandžiai), šokoladu glaistyti varškės sūreliai, jogurtai, varškė ir varškės desertai, pienas, kefyras, rūgpienis, pasukos, grietinė, grietinėlė, kastinys, sviestas ir t.t.
Ir šeimoms su vaikais itin aktuali ekologiška
produkcija
„Žemaitijos pienas“, priimdamas sprendimą pirkėjams suteikti galimybę prekes saugiai įsigyti internetu, prisideda prie karantino tvarkos palaikymo Lietuvoje. Žmonės vengia vaikščioti į maisto prekių parduotuves, tačiau, tuo pačiu, kai kurios prekės jiems yra tiesiog būtinos. Įmonės atstovai pastebi, kad esama tokių klientų, kurie, pavyzdžiui, renkasi tik ekologišką produkciją, tad svarbu užtikrinti ir jų poreikių patenkinimą. Ekologiškų pieno produktų linijos sukurtos vartotojams, kurie vertina ne tik puikų skonį, bet ir maistingus bei vertingus ekologiškus pieno produktus. „Žemaitijos pieno“ internetinėje parduotuvėje galima rasti ekologišką „Dobilas“ produkciją, kurią labai pamėgo tiek sveikesnės mitybos puoselėtojai, tiek šeimos, auginančios mažus vaikus.

Didelis gėrimų
pasirinkimas
Elektroninėje parduotuvėje www.zpienas.lt/e-shop galima rasti ir didelį nealkoholinių gėrimų pasirinkimą: nuo negazuoto ir gazuoto mineralinio vandens TICHĖ iki gaiviųjų limonadų „Gaja“ ar gaiviųjų giros gėrimų „Duonos skonio Giros“. Unikalus, nepakeistas, natūralus mineralinis vanduo TICHĖ savo išskirtiniu skoniu ir aukšta kokybe jau 20 metų garsina Žemaitijos sostinę ir Lietuvą tarp kitų užsienio šalių. Dar 1999-ųjų gegužės 19-ąją Telšiuose pradėtas tiekti vidutinės mineralizacijos natūralus sulfatinis mineralinis vanduo TICHĖ, išgaunamas iš 689 metrų gylio šaltinio, saugomo net po 35 geologiniais žemės sluoksniais. Subalansuotas iš natūralių mineralų, tinkantis ne tik atsigaivinti, bet ir aprūpinti žmogaus organizmą reikalingiausiomis mineralinėmis medžiagomis.

Pristatymu rūpinsis patys
Pieno produktai ir gaivieji gėrimai, kuriuos nuo šiol galima užsisakyti internetu, pirkėjų namus pasieks ne per kurjerių tarnybas — prekių pristatymą užtikrins „Žemaitijos pienas“ logistikos padalinys. Įmonė informuoja, kad elektroninės prekybos pradžioje prekės bus pristatomos Telšiuose, Klaipėdoje ir Vilniuje, o pasiimti produktus patys pirkėjai galės iš Telšių, Vilniaus, Klaipėdos, Panevėžio, Šiaulių, Kauno filialų nemokamai. Minimalus užsakymo kiekis — už 20 eurų, o nemokamai prekės bus pristatytos, jei pirkinių krepšelio suma bus didesnė nei 30 eurų.


 

bottom of page