top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

 

Kad „Žemaitijos pienas“ gyvuotų ilgus šimtmečius!

www.lpua.lt > Naujienos >Kad „Žemaitijos pienas“ gyvuotų ilgus šimtmečius!

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

2015-09-01

 

Neseniai „Žemaitijos pieno“ bendrovėje pagerbta net keturis dešimtmečius vienoje įmonėje vadovaujantį darbą dirbusi Irena Baltrušaitienė. Šiuo metu ji —Inovatyvių technologijų ir projektų skyriaus projektų vadybininkė.

 

Garbios darbinės sukakties proga I.Baltrušaitienę nuoširdžiai pasveikino ir jai palinkėjo didelės sėkmės toliau darbuotis „Žemaitijos pieno“ valdybos pirmininkas Algirdas Pažemeckas, o Personalo ir teisės direktorė Sandra Vireikytė, prisiminusi „Gyvenimo ir prasmės“ knygą, palygino darbo veteranę su įmonės perlu, kuris ir po 40 prabėgusių metų nepaliauja švytėjęs bei jai padėkojo už turiningus metus, praleistus šaunių bendradarbių kolektyve.

I.Baltrušaitienei įteiktas žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės padėkos raštas, taip pat bendrovės valdybos padėka ir milžino Džiugo statulėlė.

Pasveikinti atvyko ir Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas. Įteikdamas padėkos raštą, jis pasidžiaugė: „Tikiu, jog juridinio asmens veiklos sėkmė priklauso nuo darbuotojų: kiekvienas jų savaip reikalingas ir reikšmingas. Irenos Baltrušaitienės ir kitų ilgamečių ar savo karjerą tik pradedančių profesionalių darbuotojų sukauptos žinios bei patirtis yra „Žemaitijos pieno“ sėkmės Lietuvos bei užsienio rinkoje garantas. Noriu padėkoti „Žemaitijos pieno“ administracijai už pagarbą žmogui ir investicijas į jų kvalifikacijos kėlimą. Pats šioje bendrovėje dirbau šešerius metus ir iki šiol įvertinu man suteiktą galimybę tobulėti kaip darbuotojui ir kaip asmenybei.

„Žemaitijos pienas“ yra sukūręs daugiausiai darbo vietų rajone ir sumoka daugiausiai lėšų į Savivaldybės biudžetą. Įvertinu tai ir tikiu, kad veiklos vertybės ir patirtis užtikrins sėkmingą savivaldos ir šios bendrovės bendradarbiavimą ir ateityje“.

I.Baltrušaitienę nuoširdžiai pasveikino ir bendradarbiai, įteikdami jai gėlių ir palinkėdami toliau sumaniai ir kūrybingai darbuotis.

Šventės proga pakalbinta darbo veteranė sutiko atsakyti į keletą klausimų.

— Kas Jums labiausiai įsiminė ir džiugina per 40 metų, dirbant vadovaujantį ir atsakingą darbą „Žemaitijos piene“?

— Kai kalbame apie laiką ir jo tėkmę, nuklystame į prisiminimus. Manau, kaip ir daugeliui, nepamirštami pirmieji bendradarbiai pirmoje darbovietėje — Telšių sviesto gamykloje, kuri 1985 metų vasario 1-ąją panaikinta, pradėjus eksploatuoti naujai pastatytą Telšių sūrių gamyklą.

Džiugina tai, kad teko ir tenka laimė bendrauti su nuoširdžiais, atvirais, optimistiškai nusiteikusiais ir aiškaus tikslo siekiančiais žmonėmis. Jų kūrybiško ir profesionalaus darbo dėka „Žemaitijos pienas“ garsėja ne tik Europos Sąjungoje, bet ir JAV, Azijos šalyse aukštos kokybės produktais, kad sūris DŽIUGAS, sūrio užkandžai „Mildė“, plėšomos sūrio dešrelės „Pik-Nik“, desertai „Magija“, jogurtai „Dobilas“ pasauliniuose konkursuose ir parodose ekspertų įvertinami aukščiausiais balais, įteikiant apdovanojimo medalius. Malonu, jog vartotojai puikiai vertina „Žemaitijos pieno“ produktų kokybę. Žinoma, norint pasiekti geriausių rezultatų, reikia labai aukštos kvalifikacijos specialistų, žinių, technologinių investicijų, meilės darbui, noro tobulėti. Ir viso to netrūksta „Žemaitijos piene“.

— Kokie bendradarbiai Jums darė didžiausią įtaką. Su kuo ir šiandien malonu dirbti?

— Norint išvardinti visus, susidarytų labai ilgas sąrašas. Be abejo, pirmiausia noriu padėkoti pirmiesiems savo mokytojams, kuratoriams, įmonės veteranams: G.Gabiūnienei, E.Paždagytei, V.Kaveckienei, Z.Juciuvienei, V.Juciui, Z.Vaitkuvienei, I.Žilinskienei, G.Zubavičienei, G.Norkevičienei, R.Daukšienei, G.Viliopienei, J.Sajatauskienei bei kitiems, iš kurių gavau patarimų ir pamokymų. Esu dėkinga ir vėliaus prie bendro darbo prisijungusiems E.Kryževičienei, R.Grušienei, A.Bartkienei, J.Češuliui, R.Vaičiekauskienei, A.Urnienei, R.Bieliauskui, D.Gecienei, D.Karalevičienei, V.Petrošienei, R.Pavelskiui, D.Gečienei, Ž.Zaveckui, S.Sendriuvienei, R.Jarulaičiui, M.Čėjauskui, L.Lukšienei, A.Bladžinauskui, J.Petrauskienei ir daugeliui kitų, kurių čia nepaminėjau. Nuoširdus AČIŪ visiems, su kuriais dirbau ir tebedirbu, nes jie — ypatingi.

Džiaugiuosi, kad bendrovė pasipildo jaunais specialistais, sėkmingai įsiliejančiais į „Žemaitijos pieno“ gretas. Malonu dirbti su  šiuolaikiškai mąstančiais, veržlumu ir optimizmu pasižyminčiais jaunais  žmonėmis — tikraisiais kūrėjais. 

— Kokios žmonių savybės Jus labiausiai žavi?

— Žavi optimistiški, turintys humoro jausmą, nuoširdūs, atviri, užsibrėžto tikslo siekiantys ir savimi pasitikintys žmonės. Pasitikėjimas atveria energijos resursus, nes tik laisvoje atmosferoje ir laisvoje erdvėje efektyviai vystosi nauja ir gera. Be abejonės, kad būtų garantuota sekmė, vedant „Žemaitijos pieno“ laivą per banguojantį vandenyną, būtinas sumanus koordinavimas. O tai puikiai sugeba valdybos pirmininkas A.Pažemeckas, generalinis direktorius R.Pažemeckas su profesionaliai savo darbą išmanančiais komandos nariais.

Linkiu ateities kartoms, kad įmonė klestėtų ir gyvuotų dar ilgus šimtmečius, o jos geras vardas nepaliautų skambėjęs pasaulyje.

 

Aut. Algirdas Dačkevičius

bottom of page