top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

2015-07-07

 

Ir praėjusiais metais Briuselyje DOBILO vardas skambėjo autoritetingos vertinimo komisijos lūpose. Tuomet virš natūralaus ekologiško jogurto DOBILAS sužibo dvi aukso žvaigždės. Jis šiandien Nr.1 natūralus jogurtas Lietuvoje.
Puikus įvertinimas įrodo, jog ekologiškas jogurtas DOBILAS su obuoliais ir grūdais pagal savo skonines, kokybines, maistines savybes pelnytai pripažįstamas Europoje, o pirmoji Lietuvoje ekologiškų produktų linija DOBILAS turi užtikrintą perspektyvą pasaulinėse rinkose.

Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva diplomą įteikė "Žemaitijos pieno" inžinierei-ekologei Silvai Sendriuvienei

 

Ekologiškas jogurtas DOBILAS su obuoliais ir grūdais

www.lpua.lt > Naujienos > Ekologiškas jogurtas DOBILAS su obuoliais ir grūdais

Kuo ypatingas tokį aukštą įvertinimą Briuselyje laimėjęs žemaičių produktas? Pirmiausia — dėl savo švelnaus skonio, teikiančio gaivų malonumą. Puikų produkto skonį jau įvertino Lietuvos vartotojai — tai perkamiausias pagardintas DOBILO jogurtas. Jogurtą su obuoliais ir grūdais vertinga valgyti visada — tai puikiausias patiekalas pusryčiams, nes suteikia energijos visai dienai, tinka ir pietums, ir vakarienei ar kaip lengvas, gaivus užkandis.
Obuoliai labai vertingi, nes juose gausu ląstelienos, mineralinių druskų (geležies, mangano, kalcio, natrio, kalio), fitoncidų ir ypač pektinų. Medicininiais tyrimais nustatyta, kad pektinas iš virškinamojo trakto šalina bakterijas ir sunkiuosius metalus, reguliuoja cholesterolio kiekį kraujuje.
Sveikos mitybos pagrindą sudaro grūdų produktai, kuriais praturtintas ekologiškas jogurtas. Su grūdais gauname gerųjų angliavandenių ir svarbių vitaminų: tiamino, niacino, riboflavimo, mikroelementų: geležies, magnio, baltymų bei skaidulų. Vertingi organizmui angliavandeniai — puikus ir greitai įsisavinamas energijos šaltinis, o vitaminai ir mineralinės medžiagos būtini įvairiems organizme vykstanties cheminiams procesams užtikrinti.
Ekologiškuose produktuose daugiau natūralių antioksidantų — liuteino, vitaminų A ir E, kurie dalyvauja regėjimo procese ir stiprinant imuninę sistemą, bei Omega-3 rūgščių, teigiamai veikiančių širdies kraujagyslių sistemą bei stabdančių aterosklerozę.
Skanius ir ypatingai vertingus ekologiškus produktus DOBILAS verta rinktis ne tik dėl puikaus skonio, bet ir dėl puikios kokybės. Jiems gaminti naudojamas pienas tik iš sertifikuotų ekologinių ūkių, kur karvės ganosi laisvai ir naudojamos tik natūralios ūkininkavimo priemonės — tai labai aktualu šiandien, nes tai tausoja gamtą ir skatina žmones valgyti sveikesnius, kokybiškesnius produktus.
Kadangi DOBILAS 100 proc. ekologiškas, 100 proc. natūralus, jo ypatingai skanūs visaverčiai produktai tinka ir patinka visiems, o ypač vaikams. Kas ekologiškus produktus valgo nuo kūdikystės, sulauks gražios ir ilgos senatvės, galės džiaugtis sveikesniu, turiningesniu bei laimingesniu gyvenimu. Juk DOBILAS — laimė gyventi laimingai. 

bottom of page