top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

2015-10-09

 

Visuomenės informavimo priemonės atlieka svarbų vaidmenį ugdant išsilavinusią visuomenę. Spaudos objektyvumas ir pigių sensacijų nesivaikymas — vis rečiau sutinkama vertybė.
Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius, Lietuvos socialdemokratų partijos Telšių skyriaus pirmininkas Saulius Urbonas sveikina dvidešimtmetį minintį „Pienininkystės“ leidinį: jo kūrybinę komandą, straipsnių herojus, skaitytojus ir, žinoma, leidėją — Lietuvos pieno ūkių asociaciją.

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

 

Laikraštis „Pienininkystė“ formuoja ūkininkų bendruomenės socialinį įvaizdį

www.lpua.lt > Naujienos >Laikraštis „Pienininkystė“ formuoja ūkininkų bendruomenės socialinį įvaizdį

„Visuomenės informavimo priemonės suteikia galimybę reikšti idėjų ir nuomonių įvairovę. Galią paveikti visuomenės nuomonę turinti žiniasklaida kartais tampa neobjektyvi ir politizuota: skaitytojų nuomonę formuoja siekdama patenkinti tam tikrų grupių interesus.
„Pienininkystės“ leidinys — profesionalus ir objektyvus: suteikia mums taip pasiilgto natūralumo ir leidžia pažinti eilinį žmogų: jo kasdienybę, problemas ir lūkesčius“,— teigia Saulius Urbonas. Ūkininkų, korespondentų ir kitų profesijų atstovų darbas yra vienodai svarbus ir reikšmingas. „Pienininkystėje“ straipsnio autorių ir ūkininkų bendradarbiavimas ypač pastebimas per turinį. Nuoširdūs pokalbiai ir patraukliai pateikiama informacija skaitytojui sukelia teigiamas emocijas.
„Žemaitijos pienas“ ypač vertinamas už tai, kad tai viena iš didžiausių ir moderniausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, turinti gilias gamybos tradicijas. Dalį Telšių rajono savivaldybės pajamų sudaro juridinių asmenų mokami įvairūs mokesčiai, kuriuos į biudžetą ženkliai sumoka „Žemaitijos pienas“.
„Biudžeto pajamos formuojamos iš mūsų teritorijoje esančių įmonių, įstaigų ir organizacijų mokamų mokesčių. Dalį mūsų biudžeto sudaro „Žemaitijos pieno“ mokamas gyventojų pajamų mokestis. Šią bendrovę vertiname ne tik už tai — joje įdarbinta daugiausiai darbuotojų Telšių rajone“,— sako Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas. Jis pažymi, jog „Žemaitijos pieno“ indėlis į Telšių rajono gerovę — ženklus: „Žemaitijos pienas“ remia Telšių rajono savivaldybės organizuojamus renginius, Žemaitės dramos teatrą bei kitas Savivaldybei pavaldžias įstaigas.
Be to, 2010 metais Telšių rajono savivaldybė, „Ateities“ pagrindinė mokykla ir „Žemaitijos pienas“ pradėjo organizuoti unikalią mūsų šalyje socialinę akciją „Telšiuose antrą klasę baigi — plaukti moki!“. Plaukimo programa trunka tris mėnesius (24 valandas). Per penkerius metus plaukti išmoko apie 3 tūkstančius antros klasės moksleivių. Praėjusiais metais pasirašyta trišale bendradarbiavimo sutartimi akcija pratęsta dar trejiems metams.
Su šalies ir užsienio atstovais bendraujantis ir bendradarbiaujantis Saulius Urbonas pažymi ir tai, jog „Žemaitijos pieno“ produktai reprezentuoja Telšių rajoną. Savivaldybės vardu svečiams dažnai teikiamas sūris DŽIUGAS. Tai arti 30 šalies ir tarptautinių maisto ir pramonės parodų aukščiausių įvertinimų laimėtojas, iškalbus simbolinis lietuviškasis ambasadorius, garsinantis Žemaitiją ir Lietuvą toli už jos ribų. Neatsitiktinai prieš keletą metų mūsų šalies Prezidentė Dalia Grybauskaitė, dalyvavusi Europos Vadovų Tarybos (EVT) posėdyje Briuselyje pasveikino Vokietijos kanclerę Angelą Merkel su laimėjimu Bundestago rinkimuose ir jai padovanojo sūrį DŽIUGAS, kaip sėkmės ir pergalės simbolį.
„Įvertiname bendravimą ir bendradarbiavimą su stambiausia rajono bendrove — „Žemaitijos pienu“. Sukurtos darbo vietos suteikia telšiškiams ir kitų rajonų gyventojams galimybę užsidirbti ir išlaikyti save bei šeimas. Esame dėkingi ir už paramą kultūrai bei minėtos akcijos inicijavimą ir vykdymą. Tikimės ir ateityje įgyvendinti bendrus tikslus“,— įsitikinęs Telšių rajono savivaldybės administracijos direktorius Saulius Urbonas.
 

bottom of page