top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

2016-03-22

 

Šių metų kovo 1-ąją Kauno technologijų universiteto suorganizuotame renginyje „Karjeros dienos 2016“ kartu su didžiausiomis ir pažangiausiomis Lietuvos įmonėmis dalyvavo ir „Žemaitijos pienas“.

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

 

Įmonės durys atviros perspektyviausiems

www.lpua.lt > Naujienos >MAGIJAI – Įmonės durys atviros perspektyviausiems

    

        Tai didžiausia Baltijos šalyse studentų ir įmonių atstovų karjeros kontaktų mugė. Joje žemaičių bendrovės Personalo skyriaus darbuotojai pristatė įmonę ir papasakojo studentams, kokių žinių ir gebėjimų iš jų tikimasi, norint prisijungti prie mūsų komandos. Tiek pirmo, tiek antro kurso studentai domėjosi, ką labiausiai profesinėje srityje vertėtų gilinti nuo pirmųjų mokslo metų, pageidavo kuo daugiau sužinoti apie mūsų specialistų darbo specifiką.

      Mugėje pasakojome ne tik apie karjeros perspektyvas, bet ir didžiavomės mūsų kolektyvo darbuotojų sukurtais produktais, garsinančiais Žemaitiją ir Lietuvą pasaulyje, taip pat dovanojome studentams sąsiuvinius, rašiklius bei vaišinome sūriu DŽIUGAS. Didžiavomės, kad atstovaujame įmonei, kuri turi kuo pasigirti ir yra įdomi jauniems bei perspektyviems žmonėms.

      „Žemaitijos pieno“ stendą gausiai lankė ne tik studentai, bet ir moksleiviai, taip pat darbo ieškantys asmenys. Daugiausiai sulaukta biochemijos, maisto technologijų, chemijos, finansų ir ekonomikos studijas pasirinkusių studentų. Nemažai jų domėjosi sezoninio darbo bei praktikos galimybėmis, aktyviai pildė anketas. Labiau apsisprendusieji paliko savo iš anksto parengtas CV. Studentai užpildė per 150 anketų, o pirmieji elektroniniai laiškai su CV mus pasiekė jau kitą dieną.

 

 aut. Algirdas Dačkevičius

bottom of page