top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

 

„Žemaitijos pieno“ įmonė visuomet atvira jauniems talentams.

www.lpua.lt > Naujienos >Karjeros diena 2017

2017 m. kovo 22 d.

 

Gražią tradiciją turi Telšių „Džiugo“ gimnazija, rengdama „karjeros dienas“. Šiemet tokia diena jau surengta antrąkart, į kurią atvyko per 20 Lietuvos aukštųjų mokyklų atstovų, taip pat moksleivių ir mokytojų iš kitų rajono mokyklų. Tęsdami sėkmingą bendradarbiavimą su gimnazija, į „Karjeros dieną 2017“, kaip būsimi galimi darbdaviai, atvyko ir „Žemaitijos pieno“ atstovai.

 

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

Pirmoje dienos dalyje vyko kultūrinė programa, buvo klausomasi specialistų ir tėvų pranešimų, paminėta Lietuvos valstybės atkūrimo diena, o vėliau vyko renginio iškilmingas atidarymas.
Galimybė įgyvendinti savo svajones, siekiant užsibrėžtų tiklsų, mokykliniam jaunimui linkėjo „Džiugo“ gimnazijos direktorius Mindaugas Sabaliauskas, susirinkusiuosius pasveikino Telšių rajono meras Petras Kuizinas, Švietimo ir sporto skyriaus vedėja Danutė Mažeikienė bei kiti.
Iš galimų būsimų darbdavių atstovų sveikinimo žodį tarė „Žemaitijos pieno“ personalo ir teisės direktorė Rigilda Banienė. „Kiekvieno jauno žmogaus gyvenime ateina toks momentas, kai po mokyklos baigimo atsiveria kitas itin atsakingas etapas, apimantis galimybę rinktis tolimesnį gyvenimo kelią. Todėl labai svarbu tinkamai pasirinkti tokią kryptį, kuria bus žengiama — studijas, profesiją. Būtent jos dėka bus galima dirbti mėgstamą darbą, siekti savo gyvenimo tikslų ir svajonių įgyvendinimo. „Žemaitijos pienas“ — viena didžiausių pieno perdirbimo įmonių Lietuvoje, sėkmingai vystanti savo veiklą Jūsų gimtajame mieste, yra atvira jauniems talentams. Studijuodami visuomet galite kreiptis į mus dėl galimybės atlikti praktiką, įsidarbinti vasaros sezonui ar baigus studijas. Mielai apsvarstysime galimybę suteikti ir stipendiją“,— padrąsindama jaunimą motyvuotai žvelgti į gyvenimą, kalbėjo direktorė.
Kartu su personalo ir teisės direktore R.Baniene renginyje dalyvavo ir kiti „Žemaitijos pieno“ darbuotojai: mokymų vadybininkė Kristina Sutkienė, personalo vadybininkės Loreta Mickevičienė ir Lina Baikauskienė.
Vėliau universitetų ir kolegijų atstovai užėmė jiems skirtus gimnazijų kabinetus, kuriuose galėjo apsilankyti visi norintys, išgirsti atsakymus į rūpimus klausimus, apie studijų programas, susipažinti su galimybėmis, dalyvauti programoje „Erasmus“ (studijos, praktika užsienyje), prisijungti prie meno kolektyvų, sportininkų rinktinių, susipažinti su laboratorijomis ir pan. Daug kam pravers mokymo įstaigų lankstinukai, kuriuose supažindinama su studijų programomis. „Žemaitijos pieno“ įmonės atstovų tikslas buvo užmegzti ryšį, susipažinti, prisistatyti, pasikeisti kontaktais su mokymo įstaigomis dėl tolimesnio bendradarbiavimo galimybių. Su kai kuriomis šiame renginyje dalyvavusiomis kolegijomis įmonė jau bendradarbiauja: pasirašytos sutartys, priimami studentai atlikti praktiką, o pagal galimybes ir poreikį po studijų įdarbinami.
Renginį gardžiais produktais parėmė „Žemaitijos pieno“ bendrovė, o jo organizatoriai svečiams surengė įdomią ekskursiją po išgražėjusią Žemaitijos sostinę.

 

Daugiau nuotraukų galerijoje.

 

Ernesta Dačkevičienė

bottom of page