top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

2016-04-27

 

Iškalbingiausias įvertinimas: per gana trumpą laiką — vienerius metus — pelnyti net du aukščiausi įvertinimai. 2015-iesiems baigiantis, ŽEMAITIJOS kefyro kokteilis su spanguolėmis ir kriaušėmis laimėjo „Metų gaminio“ aukso medalį. O neseniai įvykusioje tarptautinėje žemės ūkio ir maisto parodoje „AgroBalt 2016“ vėl skambėjo „Žemaitijos pieno“ bendrovės vardas, kur ŽEMAITIJOS kefyro kokteilis su bananais ir braškėmis pelnė auksinį įvertinimą.

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

 

Per metus — net du aukso medaliai  ŽEMAITIJOS kefyro kokteiliams

www.lpua.lt > Naujienos >Per metus — net du aukso medaliai  ŽEMAITIJOS kefyro kokteiliams

 

ŽEMAITIJOS kefyro kokteiliai — skani gyvenimo energija

 

        Skanūs, lengvi, gaivūs gėrimai — ŽEMAITIJOS kefyro kokteiliai — patraukė pirkėjų žvilgsnį vos pasirodę prekybos centrų lentynose. „Ypatingai skanūs, stilingi ir madingi — šie produktai tinka tiek kasdienai, tiek pasimėgauti smagiame renginyje,— sako prekės ženklų  ŽEMAITIJOS/DOBILAS pardavimų ir rinkodaros vadovė Alma Baublienė. — Mes kuriame naują madą ir kviečiame skanauti šiuos sveikatingus produktus“. Visus metus, o ypatingai pavasarį ir visu šiltuoju metų laiku, kai labiausiai trokštame saulės šviesos, žalumos ir žydėjimo, išskirtinai malonus dienos ritualas — stiklinė gardaus ŽEMAITIJOS kefyro kokteilio. Juk tai — skani gyvenimo energija.

Diplomas už gražiausią stendą parodoje „AgroBalt 2016“

 

      „Žemaitijos pieno“ stende lankytojų žvilgsnį traukė ne tik ŽEMAITIJOS kefyro kokteiliai, bet ir kiti pirkėjų vertinami bendrovės produktai: legendinis sūris     DŽIUGAS, glaistyti varškės sūreliai MAGIJA, PIK-NIK plėšomos sūrio dešrelės, sūris GERMANTAS. Šiuolaikiškas, stilingas įmonės stendas atitiko parodos temą „Auginkime sveiką kartą“ ir buvo pripažintas bei apdovanotas diplomu „Už gražiausią stendą parodoje „AgroBalt 2016“, kurį įteikė žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė. Stende dominavo ekologiškų produktų DOBILAS motyvai, kurių išskirtinė misija ir vizija orientuota į mūsų ateitį — jaunimą, o ypač vaikus. Ekologiškų produktų DOBILAS vartojimas — tai geriausia gyvenimo investicija.

      Parodoje dalyvavo ne tik mūsų šalies garbūs svečiai: premjeras Algirdas Butkevičius, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, europarlamentaras Vytenis Andriukaitis, bet ir gausybė užsienio delegacijų, kurios domėjosi „Žemaitijos pieno“ produktais, stabtelėdavo prie turiningo ir skoningai parengto stendo. Čia su jais maloniai bendravo „Žemaitijos pieno“ generalinis direktorius Robertas Pažemeckas ir kiti įmonės darbuotojai.

bottom of page