top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

2015-07-07

 

MAGIJA kakavinis varškės sūrelis su tikro juodojo šokolado gabaliukais savo nuostabiu skoniu ir nepriekaištinga kokybe nustebino ir ekspertus iš viso pasaulio. Nors daugelis Europos šalių savo maisto racione varškės desertų neturi, „Šokoladinė Magija“ užbūrė ir juos. Šis šviežias ir sveikas varškės užkandis įvertintas ir suprastas, kaip ypatingai sveikas ir be galo skanus bei prabangus desertas. 

Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva diplomą įteikė "Žemaitijos pieno" inžinierei-ekologei Silvai Sendriuvienei

 

MAGIJA šokoladinis varškės sūrelis

www.lpua.lt > Naujienos > MAGIJA šokoladinis varškės sūrelis

Daug purios šviežios varškės, kurioje persipynę tikro juodojo šokolado gabaliukai ir storas sluoksnis kakavinio glaisto, iš kruopščiai atrinktos kakavos rūšies paverčia šį sūrelį ypatingu. Šį desertą dievina ir maži, ir dideli smaližiai.
Iš viso MAGIJOS glaistytų varškės sūrelių šeimoje — penki skirtingų skonių sūreliai. Klasikinis vanilinis — puikiausiai atskleidžia nepriekaištingą vanilinu pagardintos varškės ir kakavinio glaisto dermę. Pikantiškesni — aguonomis pagardinti varškės sūreliai, lengvai traškūs ir riešutus primenančio aromato. Ypatinga smaližių vilionė — vienintelis varškės sūrelis su kondensuoto pieno įdaru bei iriso skonio „toffee“ glaistu. Visi šie desertai idealūs gurkšnojant popiečio arbatą ar kavą.
MAGIJOS varškės sūrelių šeimos nariai yra ypač purūs ir tirpsta burnoje, nes gaminami pagal Europoje patentuotą purios varškės technologiją.
Pienas tampa puria varške be jokių maisto priedų — tirštiklių, stabilizatorių, konservantų. Šviežia varškė MAGIJOS glaistytuose varškės sūreliuose yra net 84,5 procento viso produkto. Varškės baltymuose yra visų žmogaus organizmui reikalingų amino rūgščių, kalcio ir fosforo druskų, reikalingų augantiems kaulams, kraujo gamybai, gerai širdies ir nervų sistemos veiklai. Todėl varškė ypač naudinga ne tik vaikams, bet ir vyresnio amžiaus žmonėms.

bottom of page