top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

2016-02-22

 

Šiais metais aštuntąjį kartą vykstančios Kavos kultūros dienos vasario 26-28  dieną pakvietė visus kavos gurmanus ir gero skonio mėgėjus atvykti į  didžiausią  išskirtinės kavos renginį Baltijos šalyse, kuris vyko prekybos ir  laisvalaikio centre „Panorama“.

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

 

Kava ir MAGIJA — puikus derinys

www.lpua.lt > Naujienos >Kava ir MAGIJA — puikus derinys

           

     „Žemaitijos pieno“ atstovai Kavos dienose dalyvavo trečius  metus iš eilės, nes kava ir glaistytas varškės sūrelis MAGIJA — puikus  derinys. Vyko nuotaikingas  MAGIJOS desertų čempionatas. Jo dalyviai, ruošdami  desertą prie kavos, vieną iš ingridientų turėjo rinktis MAGIJOS  sūrelį.

    Džiugu, kad jau septintą kartą populiariausia preke Lietuvos didžiųjų prekybos  tinklų pirkėjų įvertintas glaistytas varškės sūrelis MAGIJA Kavos kultūros  dienose sulaukė ypatingai daug dėmesio ir lankytojų susižavėjimo.Organizatoriai pasirūpino, kad renginio  lankytojai galėtų nemokamai paragauti įvairiai paruoštų kavų iš viso pasaulio.  Kavos kultūros dienose ekspertai dalinosi patarimais ir skonio atradimais. 

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

           

        Visą  savaitgalį buvo galima gėrėtis, kaip meistriškai pateikiama kava Baristų  čempionate, talentais Piešimo pieno puta čempionate ir sužinoti, kokios  savybės būtinos laimėti Kavos ragavimo čempionatą. 

           Laimėtojai  važiuos atstovauti Lietuvai pasauliniuose čempionatuose, kurie vyks Šanchajuje  ir Dubline. „Labai didelis laimėjimas, kad per šiuos metus kavos kultūra  Lietuvoje pasiekė pasaulinį lygį, galime didžiuotis kokybiška ir  šviežia lietuviška kava, šiuolaikiškomis kavinėmis,  didele pasirinkimo įvairove pagal skonį ir pomėgius, — sakė  Lietuvos ypatingos kavos asociacijos prezidentas Darius Vėželis. —  Džiaugiuosi, kad mūsų pavyzdžio įkvėpti šiemet pirmąjį Kavos ruošimo  čempionatą surengė kaimynai latviai ir baltarusiai.“ 

           Jau tampa gražia  tradicija, kad Kavos kultūros dienų balsu ir veidu tampa menininkė, laidų ir  renginių vedėja Nomeda Marčėnaitė. Visi žinome, kaip svarbu tinkamas puodelis  kavai, tad kartu su Nomeda šiemet buvo galima tokį sau nusipiešti. 

 

 aut. Algirdas Dačkevičius

bottom of page