top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

2016-04-04

 

LPĮA konkursas „Populiariausia prekė“ rengiamas jau septintus metus iš eilės. Šiemet nugalėtojai paskelbti 48–iose kategorijose. Jame dalyvavo 34 tiekėjai  ir gamintojai. Nugalėtojai išrinkti pagal vartotojų pasirinkimą — didžiausius  pardavimus 2015 metais.

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus

 

Velykinė dovana įmonei — vartotojų pripažinimas

www.lpua.lt > Naujienos >Velykinė dovana įmonei — vartotojų pripažinimas

      Džiugu, kad net keturis „Žemaitijos pieno“ bendrovėje gaminamus produktus  pirkėjai pripažino populiariausiais Lietuvoje. Tai tarkuotas kietasis sūris  DŽIUGAS, vanilinis varškės sūrelis MAGIJA, ŽEMAITIJOS pusriebė varškė, PIK-NIK  plėšomos sūrio dešrelės.
            Taip pat renginyje apdovanoti tiekėjai už išskirtinius nuopelnus 2015-aisiais. Tarp jų — „Metų partneriu“ nominuotas „Žemaitijos pienas“.
          Kietajam sūriui DŽIUGAS jau penktus metus iš eilės prekybos centrų lentynose  neprilygsta kiti kietieji sūriai. Populiariausiu pripažintas šįkart tarkuotas, 100 g pakuotėje. Prieš tai  ketverius metus pirkėjai rinkosi sūrį DŽIUGAS Mild. Pirkėjus traukia sūrio DŽIUGAS puikus skonis ir kokybė, derinama su originaliu  ir praktišku pateikimu. Sūrininkai pastebėjo, kad sūrio DŽIUGAS paklausa  Lietuvoje kasmet didėja, o pirkėjai tampa vis ištikimesni savo krašto  produkcijai.
         Vanilinis varškės sūrelis MAGIJA savo kolekciją papuošė septintuoju konkurso „Populiariausia prekė“ aukso medaliu. Visi varškės sūreliai MAGIJA purūs ir tirpsta burnoje, nes gaminami pagal  patentuotą purios varškės technologiją. MAGIJA pelnytai vertinama dėl puikios sudėties — varškė sūreliuose sudaro net 84,5 procento, o pienas tampa puria varške be jokių maisto priedų —  tirštiklių, stabilizatorių, konservantų.
         PIK-NIK plėšomos sūrio dešrelės populiariausios prekės titulą pelno antrą  kartą. Šį sveiką ir gardų užkandį pamėgo ir maži, ir suaugusieji, ir nepriklausomai  nuo amžiaus, jaučia malonumą žaismingai jį plėšydami ir valgydami. PIK-NIK sūrio dešrelės gaminamos iš aukščiausios kokybės pieno, be konservantų  ir sintetinių dažiklių, turtingos vitaminais, mineralinėmis medžiagomis,  baltymais. Viena sūrio dešrelė prilygsta vienai stiklinei pieno, joje yra 20  proc. kalcio paros normos.
          ŽEMAITIJOS pusriebę varškę populiariausia preke vartotojai pripažino jau  trečiąkart. Ši varškė gaminama tik iš aukščiausios kokybės pieno, kuriam keliami labai  griežti reikalavimai. Varškė minkšta, grūdėta, puikaus naminės varškės skonio. Varškė gaminama nuo pat įmonės įkūrimo 1924 metais ir iki šių dienų išsaugojo  geriausias gaminimo tradicijas.
         Dėkodami vartotojams, kad renkasi mūsų gaminamus produktus, sveikiname juos su  šv. Velykomis. Šie laimėjimai — geriausia paskata dirbti ir džiuginti savo  klientus kokybe bei naujovėmis ateityje.

Kokybės vadovė Vilija Petrošienė džiaugiasi, kad šiemet įmonė pelnė net keturis aukščiausio lygi sertifikatus
bottom of page