top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

 

Vėl išrinkti populiariausi gaminiai Lietuvoje 

www.lpua.lt > Naujienos > Vėl išrinkti populiariausi gaminiai Lietuvoje 

Telšių rajono savivaldybės meras Vytautas Kleiva diplomą įteikė "Žemaitijos pieno" inžinierei-ekologei Silvai Sendriuvienei

2015-03-24

 

Lietuvos prekybos įmonių asociacija (LPĮA) tradiciškai paskelbė populiariausias prekes Lietuvoje. Šiemet jas atrenkant buvo taikomas ir naujas — kokybės — kriterijus.
Konkurse „Populiariausia gamintojo prekė 2014“ dalyvavo 23 įmonės ir 40 prekių. Įmonės, kurių produkcija pripažinta populiariausia, įgyja teisę parduodamus gaminius ženklinti LPĮA priklausančiu ženklu. 

Anot LPĮA vykdomojo direktoriaus Lauryno Vilimo, pagrindinės vartojimo tendencijos nesikeičia, todėl sąraše ir toliau dominuoja lietuviškos prekės.
„Vartotojas vis dažniau gilinasi į produkto sudėtį, jam rūpi kokybė. Kokybės kriterijus tampa vis svarbesnis ir ateityje gali tapti stipriausiu argumentu konkurencinėje kovoje“, — teigė L.Vilimas.
Džiugu, kad net keturis „Žemaitijos pieno“ bendrovėje gaminamus produktaus pirkėjai pripažino populiariausiais Lietuvoje. Tai kietasis sūris DŽIUGAS Mild, brandintas 12 mėnesių, vanilinis varškės sūrelis „Magija“, ŽEMAITIJOS pusriebė varškė, 9 proc. riebumo, PIK-NIK plėšomos sūrio dešrelės.

Kietasis sūris DŽIUGAS
Ketvirtus metus iš eilės kietasis sūris DŽIUGAS Mild, brandintas 12 mėnesių, pelnė „Populiariausios prekės 2014“ titulą.
„Žemaitijos pieno“ sūrininkus džiugina kasmet didėjanti kietojo sūrio DŽIUGAS paklausa Lietuvoje ir stiprėjantis pirkėjų lojalumas savo krašto produkcijai. Tai skatina toliau kūrybiškai ir optimistiškai nusiteikti bei nuolat džiuginti savo klientus nepriekaištinga produktų kokybe ir naujovėmis.

Vanilinis varškės sūrelis „Magija“
Vanilinis varškės sūrelis „Magija“ kasmet pranoksta kitus ir savo kolekcijoje turi net šešis Lietuvos prekybos įmonių asociacijos (LPĮA) rengiamo konkurso „Populiariausia prekė“ aukso medalius.
„Magijos“ varškės sūrelių šeimos nariai yra ypač purūs ir tirpsta burnoje, nes gaminami pagal Europoje patentuotą purios varškės technologiją.
Varškės masė „Magijos“ glaistytuose varškės sūreliuose sudaro net 84,5 procento viso produkto.
Pienas tampa puria varške be jokių maisto priedų — tirštiklių, stabilizatorių, konservantų.
O populiarumo paslaptis glūdi patyrusių „Žemaitijos pieno“ bendrovės gamintojų darbe, kurie vertina tradicijas ir siekia aukščiausios kokybės, kad dovanotų pirkėjams stebuklingo skonio akimirką.

PIK-NIK plėšomos sūrio dešrelės
„Pik-Nik“ plėšomas sūrio dešreles Lietuvos prekybos įmonių asociacija pripažino populiariausia praėjusių metų preke, gerokai pranokusia konkurentus.
Vargu ar vertėtų stebėtis — šį sveiką ir gardų užkandį pamėgo ir maži, ir suaugusieji, ir nepriklausomai nuo amžiaus, jaučia malonumą žaismingai jį plėšydami ir valgydami.
„Pik-Nik“ sūrio dešrelės pirmąsyk parduotuvių lentynose pasirodė prieš 13 metų kovo 8-ąją dieną. Šis išskirtinis „Šilutės Rambyno“ kūrinys netruko sulaukti sėkmės.
Ypač jas pamėgo mažus vaikus auginančios mamos, sukančios galvą, kokių užkandžių pasiūlyti savo mažiesiems.
„Pik-Nik“ sūrio dešrelės tiko idealiai — jos gaminamos iš aukščiausios kokybės pieno, be konservantų ir sintetinių dažiklių, turtingos vitaminais, mineralinėmis medžiagomis, baltymais. Viena sūrio dešrelė prilygsta vienai stiklinei pieno, joje yra 20 proc. kalcio paros normos.
Ir, svarbiausia, vaikams jas plėšyti ir valgyti be galo smagu. Plėšomų sūrio dešrelių šaunu turėti priešpiečių dėžutėje nukeliavus į darželį ar mokyklą.
Sūrio dešreles pamėgo ir pačios mamos bei aktyviai gyvenančios jų draugės.
Ko įsidėti į darbą pietums? Ką sveiko sukrimsti po intensyvios treniruotės sporto klube? Kuo pagardinti šviežias salotas ar lietinius? Kokių užkandžių pasiūlyti vakare užsuksiantiems svečiams? Kaip papildyti organizmą kalciu ir vitaminais, kad labiau žvilgėtų plaukai, sustiprėtų nagai, o oda taptų skaistesnė?
Sūrio dešrelės tampa taikliu atsakymu į visus šiuos klausimus.

ŽEMAITIJOS pusriebė varškė
ŽEMAITIJOS pusriebė varškė, 9 proc. riebumo, pripažinta vartotojų populiariausia prekė 2013 ir 2014 metais.
Ši varškė gaminama tik iš natūralių, aukščiausios kokybės žaliavų, kurioms keliami labai griežti reikalavimai. Ji pasižymi minkšta konsistencija, grūdėtumu bei naminės varškės skoniu. Varškė įmonėje gaminama nuo pat jos įkūrimo, t.y. 1924 metų. Iki šių dienų išlaikytos varškės gaminimo tradicijos. Jos konsistencija išsiskiria nuo kitų rinkoje esančių, nes galutiniame produkte išlieka purūs ir kartu susikibę balti lyg perlai varškės grūdeliai.
Varškė — lengvai virškinamas pieno produktas, naudinga įvairaus amžiaus žmonėms. Joje yra baltymų, riebalų, mineralinių druskų, pieno rūgšties, fermentų, kalio, kalcio, vitaminų ir kitų medžiagų, kurios svarbios kaulams formuotis, nervų sistemai maitinti ir hemoglobinui susidaryti kraujyje. Iš varškės žmogaus organizmas įsisavina didžiausią kiekį baltymų, kurie sudaryti iš amino rūgščių, atitinkančių žmogaus baltymų sudėtį, todėl organizmas juos lengviau įsisavina.
Tai gardus pieno produktas, kuris gali būti valgomas vienas, taip pat puikiai tinka šaltiems ar karštiems patiekalams gaminti. Išskirtinė 1 kg ŽEMAITIJOS pusriebės varškės pakuotė rinkoje — tai praktiškas pasirinkimas. 

bottom of page