top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

 

 

„Žaliojoje savaitėje 2017“ — gausus „Žemaitijos pieno“ asortimentas.

 

www.lpua.lt > Straipsniai >Sūrio DŽIUGAS namų slėpinius atvėrus

2017 m. vasario 22 d.

 

Sausio 20-29 dienomis Vokietijos sostinėje Berlyne šurmuliavo tarptautinė paroda „Žalioji savaitė 2017“ (International Green Week Berlin 2017)

 

 

 

 

 

 

Renginys, kaip visada, sulaukė gausaus dalyvių dėmesio, įspūdingo  lankytojų skaičiaus bei garbių svečių iš įvairių šalių. „Žemaitijos  pienas“ jau tradiciškai Lietuvai atstovauja savarankiškai, ne išimtis  buvo ir šie metai.
Įspūdingas stendas traukte traukė praeinančiųjų akį, o nuotaikingai nusiteikęs kolektyvas visus sveikino nuoširdžiomis šypsenomis bei kvietė pasižiūrėti, paragauti ir įvertinti gausų „Žemaitijos pieno“ produktų asortimentą.
Mūsų lūkesčiai pasitvirtino — sūris DŽIUGAS sparčiai populiarėja Vokietijoje.
Džiaugiamės, kad šios šalies vartotojai puikiai įvertino jo unikaliąsias skonio  savybes,  o tai, kad kietasis sūris — keturių skirtingų brandų, ne vienam tapo dideliu atradimu. Malonu, kad ypač aukštai vertinama lietuviško kietojo sūrio DŽIUGAS kokybė.
Parodos metu pristatėme glaistytus varškės sūrelius MAGIJA (įvairių skonių), kurie nepaliko abejingų. Desertu mėgavosi įvairiausių kultūrų žmonės iš skirtingų šalių. Pastarieji gaminį gyrė dėl subtilaus saldumo bei purumo. Plėšomos sūrio dešrelės PIK NIK (visų rūšių) lankytojus sužavėjo ne tik savo skoniu, nepriekaištinga kokybe, bet ir smagia valgymo technika. Parodoje daugelio dėmesį sugebėjome pritraukti įvairių skonių rūkytomis sūrio dešrelėmis RAMBYNO SNACK, pikantiškais sūrio gabaliukais GERMANTO Gouda, bei sūriu IŠKYLAUTOJŲ, kuris paliko įspūdį dėl netradicinės išvaizdos ir ilgai išliekančių skoninių savybių.
Parodoje pristatytas ŽEMAITIŠKAS KASTINYS su lietuviška duona, tokiu būdu norėjome atkreipti dar didesnį dėmesį į mūsų kulinarinį paveldą. Džiaugėmės lankytojų įvertinimu ir visada akcentuodavome, jog tai mes — „Žemaitijos pienas“ — Lietuva!
Visąlaik netrūko lankytojų, didžiuliai jų srautai kasdien apsilankydavo parodoje, kurioje tvyrojo ne tik tarpkultūrinė atmosfera, bet ir skambėjo linksma muzika, juokas bei dainos. Žinoma, sulaukėme daug teigiamų įvertinimų, pagyrų, padėkų bei nuoširdaus palinkėjimo savo produkcija garsinti šalį ir būti konkurencingiems tarptautinėse rinkose.
Džiaugiamės suteikta galimybe prisidėti prie „Žemaitijos pieno“ produkcijos atstovavimo tarptautinėje parodoje „Žalioji savaitė 2017“ ir tuo, kad galėjome būti parodos dalimi bei įmonės vardu išdidžiai atstovauti Lietuvai.
Tikime, kad paroda buvo sėkminga bei viliamės, jog kitais metais Berlyne vėl galėsime pristatyti produkciją naujiems lankytojams.
Manome, kad tai puiki galimybė išplėtoti maisto produktų eksportą, sudaryti naujus verslo sandorius bei atrasti naujas prekybos galimybes.

 

Indrė  Šaluchinaitė

bottom of page