top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

 

 

„Metų gaminio“ apdovanojimai neįmanomi be žemaičių produktų!

 

www.lpua.lt > Straipsniai >„Metų gaminio“ apdovanojimai neįmanomi be žemaičių produktų!

2017-01-24

 

Tradicija gyvuoja! Kasmet tarp „Metų gaminio“ geriausių produktų aukso ir sidabro medalius pelno įvairiausi „Žemaitijos pieno“ gaminiai.

 

       

            Ne išimtis ir šie metai. Gera žinia atskriejo iš autoritetingos vertinimo komisijos. Aukso medaliu pasipuošė GERMANTO GOUDA sūris ir ŽEMAITIJOS sviestas, o sidabrą pelnė glaistytas varškės sūrelis MAGIJA su kakava ir karamelizuotais lazdyno riešutais.

                 GOUDA - vienas iš populiariausių puskiečio sūrio rūšių pasaulyje, pasižymi ryškiu, turtingu skoniu ir plastiškumu. Švelniai gelsvos spalvos, burnoje tirpstantis sūris puikiai pjaustosi, tarkuojasi ir yra šeimininkių vertinamas bei dažnai naudojamas. Išraiškingas skonis praturtina salotas, šaltus sumuštinius su šviežiomis daržovėmis ir kitus patiekalus.

             Sviestas iš saldžios grietinėlės ŽEMAITIJOS - ilgaamžių mūsų krašto tradicijų produktas, išsaugojęs švelnaus, aromatingo pieno kvapą. Tai tikras sviestas, turis kerintį ir neapsakoma skonį, kurį sunku pakartoti. Kai kurios ŽEMAITIJOS sviesto skonio ir kvapo natos, suteikdamos gaminiams švelnų grietinėlės prieskonį, atsiskleidžia tik gaminant įvairiausius patiekalus.

           Glaistytas varškės sūrelis MAGIJA Delicacy su kakava ir karamelizuotais lazdyno riešutais - gardi naujiena, sukurta išskirtinėms akimirkoms. Stebuklingo skonio desertas, vertas stabtelėti ir pasimėgauti. Karamelizuoti lazdyno riešutai, panirę į kvapnią kakavinę masę, susijungia į klasikinį ir nepriekaištingą tikro šokolado skonį menantį desertą. Skanėstas idealiai papildys rytinės kavos, kakavos ar arbatos draugiją.

              „Žemaitijos pieno“ laimėjimai kasmetiniuose „Metų gaminio“ konkursuose - akivaizdžiausias įrodymas, kad bendrovės prioritetas - gaminti vartotojams tik gardžius ir aukštos kokybės produktus - pasiteisino su kaupu.

 

.      

bottom of page