top of page

LIETUVOS PIENO ŪKIŲ ASOCIACIJA

Kontaktinis telefonas:  +370 444 22391

 

Respublikinėje „Metų ūkis 2014“ šventėje pagerbti geriausieji pieno ūkių šeimininkai

www.lpua.lt > Straipsniai > Respublikinėje „Metų ūkis 2014“ šventėje pagerbti geriausieji...

Konkurso „Metų ūkis 2014“ šventės pirmiausia surengtos rajonuose. Jose kai kur dalyvavo ir darbštuoliams dėmesį parodė „Žemaitijos pieno“ Žaliavos pirkimo atstovai.

 

Ypač pagerbti Telšių rajono geriausieji ūkininkai, bendradarbiaujantys su „Žemaitijos pieno“ bendrove. Surengtoje šventėje Viešvėnuose dalyvavo Lietuvos pieno ūkių asociacijos administracijos direktorė Rigilda Banienė ir „Žemaitijos pieno“ Žaliavos pirkimo vadybininkas Valdas Adomauskas.

Jie „Metų ūkis 2014“ nugalėtojams Daliai ir Alvydui Skiočiams, tiekiantiems pieną „Žemaitijos pienui“, įteikė dovanų. Be apdovanojimų neliko ir antrosios vietos laimėtojai Danutė ir Rimantas Kačinskai bei trečiąją vietą pelnę Natalija ir Julius Pagojai. Pastaroji šeima — taip pat bendradarbiauja su „Žemaitijos pienu“.

Į įspūdingą respublikinę šventę „Metų ūkis 2014“ Kaune su geriausiais šalies ūkininkais pakviesti iš įvairių rajonų ir 14 sumaniausių bei darbščiausių pieno ūkių šeimininkų, bendradarbiaujančių su „Žemaitijos pieno“ įmone.

Šventėje dalyvavo „Žemaitijos pieno“ Žaliavos pirkimo direktorius Mindaugas Čėjauskas, grupė šalies regionuose pieno ūkius globojančių vadybininkų ir Lietuvos pieno ūkių asociacijos administracijos direktorė Rigilda Banienė. Jie padėkojo ir įteikė dovanas konkurso „Metų ūkis 2014“ nugalėtojams.

Už pirmąją vietą apdovanoti: Remigija ir Dainius Stancikai iš Tauragės, Bronė ir Vytautas Kaušpėdai iš Anykščių, Eugenija ir Povilas Minčinauskai iš Kelmės, Vaidutė ir Vincas Leonauskai iš Klaipėdos, Alina ir Juozas Butkevičiai iš Kretingos, Rūta ir Vacys Galdikai iš Plungės, Juzefa ir Petras Tamavičiai iš Šilutės bei Dalia ir Alvydas Skiočiai iš Telšių rajonų savivaldybių.

Ne mažiau antrosiomis vietomis ir „Žemaitijos pieno“ atstovų parodytu dėmesiu džiaugėsi Aldona ir Antanas Narvaišai iš Plungės, Alma ir Alvydas Bočkai iš Klaipėdos, Ernesta ir Evaldas Kasperavičiai iš Pakruojo rajonų savivaldybių bei Leila ir Vytautas Starikovai iš Pagėgių savivaldybės. Už konkurse laimėtą trečiąją vietą padėka ir dovanomis pagerbti Ilona ir Gintautas Gražinskai iš Šilalės, Rima ir Aloyzas Raukčiai iš Šilutės rajonų savivaldybių.

„Metų ūkis 2014“ nugalėtojų renginys buvo šventė visai Lietuvai, dar kartą įrodžiusiai, kiek darbščių, šviesių, talentingų ir jaunų žmonių dirba kaime.

Visus nugalėtojus vienija bendras vardiklis: 2014-aisiais ūkiuose pasiekta nauja pažangaus ūkininkavimo pakopa, įgyvendinta netikėta idėja, o svarbiausia — nelengvam žemdirbio darbui atiduotos rankos ir širdys.

Gerų žodžių šventės dalyviams negailėjo Lietuvos ūkininkų sąjungos pirmininkas Jonas Talmontas, žemės ūkio ministrė Virginija Baltraitienė, Seimo Kaimo reikalų komiteto pirmininkas Saulius Bucevičius bei kiti kalbėtojai.

„Žemaitijos pienas“ taip pat dėkoja darbštuoliams už puikius 2014-ųjų metų rezultatus bei linki linksmų šv. Kalėdų bei derlingų ir sėkmingų 2015-ųjų! Tegul ateinančiųjų metų kiekviena diena alsuoja meile darbui ir džiugesiu. Tegul Jus lydi puiki sveikata, namų židinio santarvė ir optimizmas!

 

bottom of page